ВідеоУльтрас «Карпат» побились з французькими та хорватськими вболівальниками. Відео

Ультрас «Карпат» побились з французькими та хорватськими вболівальниками. Відео

-

Ультрас «Карпат» побились з французькими та хорватськими вболівальниками. Відео

ВідеоУльтрас «Карпат» побились з французькими та хорватськими вболівальниками. Відео

Учора, 6 листопада, близько 23:15 на оперативну лінію 102 надійшло повідомлення про масову бійку, що відбувається на площі Галицькій у Львові. Про це повідомляє прес-служба поліції Львівської області.

За повідомленням правоохоронців, участь в якій брали близько ста осіб – футбольні фанати з України, Франції та Німеччини. У відділ поліції доставлено дванадцятьох учасників бійки – з них четверо львів’ян віком 20-22 роки, інші – іноземці.

Під час припинення правопорушення травмували двох поліцейських, а також пошкодили два службові автомобілі.

Водночас на сторінках фанатського руху України повідомляють, що участь в бійці брали фани львівських «Карпат», яким протистояли вболівальники французького «Сент-Етьєну» та хорватського «Спліту».

Зазначимо, що сьогодні, 7 листопада, у Львові відбудеться матч Ліги Європи між «Олександрією» та «Сент-Етьєном».

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
уривчасті хмари
23.8 ° C
23.8 °
23.8 °
39 %
4.6kmh
34 %
Пн
23 °
Вт
23 °
Ср
25 °
Чт
20 °
Пт
20 °
- Advertisement -