БудівництвоЕкс-головний архітектор Львова Павлів не з’явився на захист своєї...

Екс-головний архітектор Львова Павлів не з’явився на захист своєї дисертації

-

Екс-головний архітектор Львова Павлів не з’явився на захист своєї дисертації

БудівництвоЕкс-головний архітектор Львова Павлів не з’явився на захист своєї дисертації

Колишній директор департаменту містобудування Львівської міської ради Андрій Павлів не з’явився на захист власної дисертації у НУ «Львівська політехніка». Про це повідомили у ГО «Народна дія Львів».

Андрій Павлів зняв роботу з розгляду після негативного розголосу та відгуку від активістів ГО «Народна дія Львів».

«Ми вимагали зняти з розгляду спеціалізованої вченої ради Д 35.052.11 дисертацію Павліва Андрія Петровича «Теорія імпульсів в урбаністичному розвитку великого міста», що подана на захист за спеціальністю 18.00.01 – Теорія архітектури, реставрація пам’яток архітектури на здобуття наукового ступеня доктора архітектури, оскільки така не відповідає критеріям академічної доброчесності, містить плагіат, а також сукупно є псевдонауковим дослідженням. Також ми наголошували, що у довідці-впровадженні, виданій Директором департаменту містобудування Сергієм Коровайником було зазначено неправдиву інформацію, що нібито корегування Генплану Львова під керівництвом Павліва А.П. було відзначено Шевченківською премією», – наголосили активісти.

Зазначимо, що колишній керівник департаменту містобудування Андрій Павлів останні чотири роки працює в НУ «Львівська політехніка» на кафедрі дизайну та основ архітектури. У разі успішного захисту Андрій Павлів отримав би звання доктора мистецтвознавства.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
19.8 ° C
19.8 °
19.8 °
49 %
3.2kmh
99 %
Пт
19 °
Сб
27 °
Нд
25 °
Пн
26 °
Вт
25 °
- Advertisement -