СуспільствоFlixbus запустив «брендований» маршрут в Чехію через Львів

Flixbus запустив «брендований» маршрут в Чехію через Львів

-

Flixbus запустив «брендований» маршрут в Чехію через Львів

СуспільствоFlixbus запустив «брендований» маршрут в Чехію через Львів

Найбільший європейський автобусний перевізник FlixBus назвав перший український маршрут, на якому будуть працювати автобуси у фірмовій лівреї компанії. Це напрямок Одеса-Пльзень (Чехія). Це повідомив генеральний директор компанії в Польщі і Україні Міхал Леман відомо на прес-конференції в Києві, передає ЦТС.

 

 
ФОТО: Європейська правда

Партнером FlixBus стала компанія Regabus, яка працює на ринку з 1994 року і спеціалізується на перевезеннях між Україною та Чехією.

По маршруту автобус буде проїжджати такі міста як Тернопіль, Львів, Краків і Прага.

 
ФОТО: ЦТС

Перший виїзд відбудеться вже 11 грудня. Продаж квитків стартує сьогодні, 4 грудня. У період розпродажу ціна квитків на маршруті Одеса-Пльзень складе від 99 грн.

Перевезення здійснюватимуться трьома брендованими автобусами Setra 2014-2015 років випуску.

 
ФОТО: ЦТС

Перевезення в автобусах у фірмовій зеленій лівреї та з відповідним брендування FlixBus означають, що згідно з політикою компанії, автобуси повинні відповідати всім стандартам європейського FlixBus.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
помірний дощ
16.2 ° C
16.2 °
16.2 °
97 %
4.8kmh
100 %
Пт
19 °
Сб
18 °
Нд
15 °
Пн
19 °
Вт
20 °
- Advertisement -