Львівська міська рада затвердила бюджет розвитку Львова на 2020 рік, у якому передбачили кошти на будівництво, ремонти та реконструкції. Він становить 3,85 млрд грн.
Дороги
Наступного року розпочнуть та завершать реконструкції кількох вулиць міста. На це загалом витратять 400 млн гривень:
- вул. Курмановича
- пл.Двірцева
- вул. Замарстинівська
- вул. Шевченка
- гравійна дорога на Білогорщі
- вул. Бандери
- вул. Хуторівка
- вул. Чернівецька
- вул. Хмельницького
- вул. Вітовського
- перехрестя вулиць Сахарова – Нечуя-Левицького – Коперника – Лукіяновича – Вітовського – Героїв Майдану
- трамвайна лінія на Сахарова/Княгині Ольги
- проектована вулиця від вул. Суботівської до Рясного
- вул. Пекарська
- вул. Личаківська (від Букової до межі міста)
- проєктована вул. Ряшівська
- вул. Данила Апостола (від будинку № 9-А до вул. Північної)
Освіта
На освітні заклади міста передбачили 177 млн гривень. Ці кошти підуть на ремонти приміщень шкіл, санвузлів, їдалень, басейнів, закупівлю обладнання, заміну комунікацій й оновлення спортмайданчиків тощо.
Медицина
У 2019 році міська рада планує витратити 41 млн грн на закупівлю медичного обладнання у міські лікарні та поліклініки. Також наступного року замінять ліфти у трьох медзакладах.
Спорт та культура
Загалом на культуру наступного року у Львові передбачили 53,1 млн грн. В основному, це гроші на ремонти театрів, народних домів, бібліотек музеїв, придбання обладнання для мистецьких шкіл. На будівництво Палацу спорту на Сихові виділять 20 млн грн. 23 млн грн наступного року планують витратити на реконструкцію стадіону «Юність» у Парку культури.
Реконструкції, громадський бюджет та інше
На охорону історичного середовища наступного року передбачили 47 млн грн. Це гроші на реставрацію будинків-пам’яток архітектури та міських храмів. Громадський бюджет становитиме 49,7 млн грн. 76 млн грн передбачили ЛКП «Зелене місто», зокрема і на будівництво сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій.
Частина з загальної суми бюджету розвитку піде на внесення в статутні капітали комунальних підприємств міста. Деякі депутати вважають, що це непрозорий механізм їхнього фінансування, через що важко проконтролювати витрати. Зокрема, депутат з УКРОПу Ігор Телішевський запропонував публікувати щоквартальні звіти з витрат та руху коштів комунальними підприємствами міста.