Кабмін оприлюднив інвестиційний атлас для потенційних інвесторів, у якому наведений перелік об’єктів, що пропонуються бізнесу, та їхні характеристики.
Ідеться про передачу в концесію на умовах державно-приватного партнерства не усього комплексу аеропорту «Львів», а лише його частин: старого терміналу, готелю, вантажного терміналу та ремонтного ангару.
Зараз, кажуть в уряді, міжнародні консультанти IFC, ЄБРР та E&Y готують техніко-економічне обґрунтування проєкту, що планується реалізувати протягом 2020-2021 років.
У Атласі зазначається, що у 2019 році львівський аеропорт прийняв понад 2,1 млн пасажирів і його пасажиропотік стрімко зростає.
Нагадаємо, депутати Львівської міської ради під час засідання 31 жовтня скерували звернення до Уряду з пропозицією не передавати міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького в концесію.
У зверненні йдеться, що аеропорт є стратегічним об’єктом для розвитку та функціонування міста. Крім цього, аеропорт «Львів» є військово-цивільним об’єктом, яким користується Міжнародний центр миротворчості та безпеки – «Яворівський полігон».
«Передача аеропорту «Львів» у концесію є щонайменше поспішною, оскільки міністерство фінансів України у своєму листі підкреслило факт фінансової стабільності аеропорту та значне зростання надходжень від його господарської діяльності», – наголошують депутати.