СуспільствоНардепи звернулися до Уряду з проханням закупити маски, антисептики...

Нардепи звернулися до Уряду з проханням закупити маски, антисептики та спецодяг

-

Нардепи звернулися до Уряду з проханням закупити маски, антисептики та спецодяг

СуспільствоНардепи звернулися до Уряду з проханням закупити маски, антисептики та спецодяг

Народні депутати України з групи «За майбутнє» звернулись до прем’єр-міністра України з проханням централізовано закупити та забезпечити українців та медичні установи масками, респіраторами, спецодягом та антисептиками.

Також вони просять голів МВС та СБУ встановити осіб, винних у неналежному забезпеченні країни такими засобами індивідуального захисту.

Депутати наводить приклад Чехії, де український Ан-124 «Руслан» відправляється в Китай за 30 мільйонами масок, 6 мільйонами респіраторів та 250 тисячами захисник костюмів для потреб Чехії.

«Переконані, що Український уряд теж повинен терміново замовити мільйони масок, респіраторів і спецодягу, а також антисептиків для наших людей, лікарів, хто буде в контакті з хворими на коронавірус. І доставити їх до всіх лікарень та аптек країни, щоб громадяни України мали можливість реально захистити своє життя», – йдеться у зверненні.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
чисте небо
23 ° C
23 °
23 °
55 %
3.3kmh
3 %
Чт
21 °
Пт
29 °
Сб
30 °
Нд
25 °
Пн
25 °
- Advertisement -