БізнесIKEA відкрила продажі в онлайн-магазині для України

IKEA відкрила продажі в онлайн-магазині для України

-

IKEA відкрила продажі в онлайн-магазині для України

БізнесIKEA відкрила продажі в онлайн-магазині для України

Українці можуть зробити покупки у онлайн-магазині IKEA. Про це повідомляє «Бабель» з посиланням на пресслужбу компанії.

«IKEA рада повідомити про початок роботи на українському ринку і запуск Інтернет-магазину», — пишуть у повідомленні.

Наразі шведський ритейлер пропонує близько 3 600 товарів для дому.

«Ми раді розпочати роботу в Україні завдяки запуску Інтернет-магазину, особливо в час, коли кожен із нас приділяє увагу безпеці і комфортному перебуванню вдома», – сказав Флоріан Меллє, керівник IKEA в Україні.

Покупці матимуть можливість забрати свій товар в одному з пунктів для отримання замовлень у Києві безкоштовно або замовити доставку додому.

На сьогодні вже готові розпочати роботу два пункти – у Ашан Рів Гош (Auchan Rive Gauche) та Metro Cash & Carry.

Повідомляють, що після запуску Інтернет-магазину IKEA планує якнайшвидше відкрити свій магазин у новому міському форматі (city store) у Києві. Компанія нещодавно підписала договір оренди з торгово-розважальним центром Blockbuster Mall.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
кілька хмар
15.6 ° C
15.6 °
15.6 °
76 %
3.1kmh
15 %
Пн
15 °
Вт
15 °
Ср
17 °
Чт
18 °
Пт
20 °
- Advertisement -