Львів«Львівелектротранс» закупить бирки для свиней

«Львівелектротранс» закупить бирки для свиней

-

«Львівелектротранс» закупить бирки для свиней

Львів«Львівелектротранс» закупить бирки для свиней

ЛКП «Львівелектротранс» закупить 200 вушних бирок для свиней. Така інформація з’явилась минулого тижня у системі публічних закупівель «Прозорро».

Як саме будуть використовуватися бирки – питання філософське. Закупівля худоби в комунальному підприємстві не планується.

За умовами тендеру, який був опублікований 7 червня 2021-го року, його майбутній переможець має поставити для потреб ЛКП «Львівелектротранс» 200 вушних бирок для свиней. Сума за товар не має перевищувати 1 140 грн, тобто 5,70 грн за одну. Кінцевим терміном його поставки вказано 31 грудня 2021-го року.

Заступник директора ЛКП «Львівелектротранс» з постачання Ігор Дунько прокоментував цю неоднозначну закупівлю:

“Ми використовуємо ці бирки для маркування кабелів.  Вони дуже довго зберігаються в землі та не тріскаються. Чому саме такий Державний класифікатор обрано – в нас теж виникало питання до постачальника. Але нам пояснили що по митній та податковій базі не можуть змінити назви.

Відповідно в тендері вказана назва класифікатор. Але використовують ці барки лише для кабелів, адже тварин на підприємстві немає.  Таке собі ноу-хау наших енергетиків” – заявив він.

Нагадаємо, 31 травня директору ЛКП «Львівелектротранс» Андрієві Свищо було висунуто підозру у зловживанні службовим становищем. Чиновника підозрюють у розтраті бюджетних коштів на суму майже 1 млн грн внаслідок тіньових схем закупівлі електроенергії для потреб підприємства. Підозру Андрій Свищо не отримав особисто, бо як повідомлялося на той час перебував у відпустці за кордоном.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
2.7 ° C
2.7 °
2.7 °
93 %
2.7kmh
100 %
Пт
3 °
Сб
-0 °
Нд
-0 °
Пн
-1 °
Вт
-3 °
- Advertisement -