КриміналНа Львівщині затримали підозрюваного , який підрізав 23-річного чоловіка

На Львівщині затримали підозрюваного , який підрізав 23-річного чоловіка

-

На Львівщині затримали підозрюваного , який підрізав 23-річного чоловіка

КриміналНа Львівщині затримали підозрюваного , який підрізав 23-річного чоловіка

7 липня до поліції надійшло повідомлення від медиків про 23-річного жителя міста Городок доставленого в одну з лікарень міста, у якого було діагностовано, зокрема, проникаюче ножове поранення грудної клітки.

Як інформує відділ комунікації поліції Львівської області, до розкриття злочину були задіяні слідчо-оперативна група, група реагування патрульної поліції, а також співробітники інших служб відділення поліції №2 Львівського районного управління поліції. Як встановили правоохоронці, близько 17:00 у Городку в потерпілого виник конфлікт з невідомим чоловіком, під час якого той завдав йому ножового поранення.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами поліцейські встановили, що до скоєння злочину причетний 37-річний житель Городка, встановили його місце перебування та затримали в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Невдовзі суд обере затриманому запобіжний захід.

Сьогодні, 8 липня, слідчі територіального підрозділу поліції повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Досудове розслідування триває.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
13.8 ° C
13.8 °
13.8 °
66 %
4.5kmh
88 %
Пт
19 °
Сб
24 °
Нд
27 °
Пн
28 °
Вт
14 °
- Advertisement -