АкцентиЛьвівську 5 колону Кремля придбав Нестор Шуфрич

Львівську 5 колону Кремля придбав Нестор Шуфрич

-

Львівську 5 колону Кремля придбав Нестор Шуфрич

АкцентиЛьвівську 5 колону Кремля придбав Нестор Шуфрич

Одіозний телеканал «Перший Незалежний» отримав нового власника. Ним став нардеп від ОПЗЖ й голова парламентського комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич.

«Сьогодні я прийняв пропозицію від журналістів колективу телеканалу «Перший Незалежний» о вході в склад співвласників з мажоритарною долею. Одразу ж підписав угоду про своє невтручання в редакційну політику журналістського колективу», – зазначають в прес-службі Нестора Шуфрича.

Таким чином, нардеп став власником 60%, частка творчого колективу становить 40%. Шуфрич зазначив, що таким вчинком він хоче “підтримати журналістський колектив у його прагненні говорити правду, якою б вона не була”, і додав, що усвідомлює ризики, пов’язані з рішенням.

Але ризиків у такому кроці більше ніж потрібно, адже передісторія Львівської 5 колони Кремля вражає масштабами і агресивними кроками проти України.

Передісторія:

Санкції, запроваджені щодо проросійських телеканалів NewsOne, Zik та 112 Україна, призвели до закриття «голосу Віктора Медведчука і Тараса Козака», тому транслювати ідеї Кремля почали через терміново куплений «Перший Незалежний»:

Бізнес-партнер Віктора Медведчука Тарас Козак приймав активні спроби залишитися в українському теле- та радіо просторі і знайшов собі «союзника» у межах Львова.

18 лютого 2021 року створене 100 працівниками «каналів Медведчука» ТОВ «Медіахолдинг Новини» купили ТОВ «Тайм-медіа».

Під цими назвами криється просте – початок міцної співпраці Тараса Козака і раніше маловідомого Романа Любицького на публічній арені.

І якщо про першочергових персон Віктора Медведчука і Тараса Козака українці чули часто і знають їх проросійське лобіювання, то про львів’янина Романа Любицького в публічному просторі чути не багато.

Співпраця львівського підприємця з одіозними політиками почалась давно.

Яскравим прикладом стали події часів президентства Януковича. По квоті Тараса Козака і СДПУ(о) в планах Любицького було стати віце-губернатором з питань гуманітарної політики. Відомим фактом був політ на літаку Козака в Київ на співбесіду.

Наступний гучним кроком став продаж львівських медіа проросійським політикам. І вже станом на сьогодні перекуп Нестором Шуфричем.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
уривчасті хмари
19.4 ° C
19.4 °
19.4 °
53 %
2.7kmh
25 %
Ср
20 °
Чт
18 °
Пт
19 °
Сб
18 °
Нд
20 °
- Advertisement -