Цього року відзначають 30 років успішної співпраці між Україною і Німеччиною. Так, у Львові Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) запланувало ряд заходів, аби привернути увагу до німецько-української співпраці та розказати про вже реалізовані проєкти і закликає львів’ян долучитись до них. Усіх зацікавлених запрошують долучатися до участі в заходах.
Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.
«Чи чули ви про відреставровані брами, якими так тішився хтось зі знайомих? Чи, можливо, потрапили у проєкт, який допомагає експертизою та співфінансуванням з енергомодернізації будинку? Або знаєте, що Львів прийняв Інтегровану концепцію розвитку до 2030 року?
Це тільки маленька частина проєктів, які стали реальністю завдяки німецько-українській співпраці та Німецькому товариству міжнародного співробітництва (GIZ).
Основна ідея в тому, щоб давати початок новим ідеям і переймати кращий досвід, допомагати з отриманням новітніх знань і підходів, знаходити додаткові джерела фінансування та дбати про їх подальшу активну реалізацію в місті.
Успішні приклади, впроваджені проєктами GIZ у Львові, є практика залучення мешканців до раннього обговорення облаштування громадських просторів у місті, проведення міжнародних архітектурних конкурсів, відкриті обговорення концепцій розвитку як окремих галузей, так і міста загалом, впровадження програм співфінансування щодо покращення умов проживання у власних будинках, навчання місцевих фахівців», – розповідають представники Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Так у Львові у співпраці GIZ реалізовуються такі проєкти:
- Інтегрований розвиток міст в Україні з метою зробити Львів комфортним містом до 2030 року.
- Енергоефективний район Львова — проєкт на Сихові, який допомагає заощаджувати 40% тепла у модернізованих будинках.
- У рамках проєкту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини Львова» відреставровано 1303 об’єкти — балкони, вікна, брами, сходові.
- TUMIVolt — це ініціатива з трансформації міської мобільності на більш екологічну, щоб покращити якість повітря та знизити рівень шуму до 2030 року.
Дізнатися більше можна долучившись до заходів:
- Запис подкастів про реалізовані проєкти.
- Виставка на площі Ринок.
- Кінопоказ «Джунглі міста» – 20 жовтня о 18:30 год на пл. Вічевій.
Довідка.
Німецьке товариство міжнародного співробітництва (нім. Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) — німецьке агентство з розвитку зі штаб-квартирою в Бонні та Ешборні, що надає послуги у сфері міжнародного співробітництва у сфері розвитку. В Україні діє за дорученням п’яти німецьких міністерств, Європейського Союзу (ЄС), а також урядів Великої Британії та Швейцарії.