Сьогодні на засіданні сесії Львівської міської ради прийнято ухвалу «Про внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік». Ухвалу прийняли із доповненнями.
Про це інформує пресслужба ЛМР.
“Відповідно до ухвали міської ради від 04.02.2021 № 32 «Про затвердження структури виконавчих органів Львівської міської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів», змінюються:
- управління «Секретаріат ради» – на департамент «Секретаріат ради»;
- управління туризму департаменту розвитку – на управління туризму департаменту економічного розвитку;
- управління молодіжної політики департаменту гуманітарної політики – на управління молодіжної політики департаменту розвитку;
- департаменту з питань поводження з відходами – на управління з питань поводження з відходами;
- Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у м. Львові – на Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю.
За пропозиціями головних розпорядників коштів, пропонується внести зміни до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік, зокрема:
департаменту фінансової політики збільшити видатки на обслуговування місцевого боргу на суму 7482,0 тис. грн. у зв’язку зі зміною облікової ставки НБУ за рахунок зменшення видатків, передбачених на коригування міжбюджетних трансфертів;
управлінню охорони здоров’я збільшити видатки на виконання міської програми запобігання та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на суму 3844,0 тис. грн. за рахунок зменшення резервного фонду;
управлінню освіти збільшити видатки бюджету розвитку на суму 1100,0 тис. грн. шляхом передачі коштів із загального фонду в бюджет розвитку для придбання обладнання та предметів довгострокового користування для облаштування лабораторії науково-технічного спрямування в рамках реалізації програми «Львів науковий»”, – йдеться у пояснювальній записці до проекту ухвали «Про внесення змін до бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік».
Ухвалу прийняли із доповненнями, які озвучив Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики ЛМР.
“Додатково пропонується, за рахунок резервного фонду, виділити 1 млн 909 тис грн на міську програму з профілактики, діагностики та лікування коронавірусної інфекції в закладах охорони здоров’я Львівської міської ради, та 48,8 тис грн – на програму організації підтримки та реалізації стратегічного управління з питань громадського здоров’я та інформаційно-аналітичного забезпечення сфери охорони здоров’я м. Львова.
За рахунок видатків на міжбюджетні трансферти, пропонуємо виділити 1 млн 156 тис грн управлінню культури на співфінансування проектів, які перемогли у конкурсних програмах Українського Культурного Фонду; виділити 4 млн 625 тис грн департаменту гуманітарної політики на виплату стипендії учням закладів професійно-технічної освіти; виділити 4 млн 200 тис грн управлінню охорони здоров’я на Міську програму з профілактики, діагностики та лікування коронавірусної інфекції для забезпечення підключення кисневих станцій та забезпечення безперебійної роботи медичного обладнання.
Пропонуємо зробити перекидання коштів і виділити 300 тис грн департаменту житлового господарства та інфраструктури на закупівлю обладнання, та 397,6 тис грн управлінню «Служба у справах дітей» на закупівлю техніки для дитячих будинків сімейного типу.
Також пропонуємо передати із бюджету розвитку до загального фонду бюджету 6 млн грн для забезпечення вивезення сміття у м. Львові.
Пропонуємо виділити з бюджету 236 тис грн на придбання інтерактивного лазерного тиру для ліцею №66, і передбачити субвенцію обласному бюджету у сумі 1 млн 600 тис грн для реалізації пілотного проекту спільно з Фондом розвитку підприємництва для додаткового відшкодування частини відсотків.
Також пропонуємо виділити 64 млн 195 тис грн нашим закладам – освіта, культура, соціальний захист, охорона здоров’я, фізична культура, на компенсацію різниці в тарифах на газ. А також здійснити перекидку коштів з управління безпеки міста і управління транспорту на департамент міської агломерації, та з департаменту розвитку на управління інформаційних технологій у зв’язку із зміною структури”, – доповів Олег Іщук.