Львів«Львівгаз збут» оскаржує в апеляційному суді рішення про стягнення...

«Львівгаз збут» оскаржує в апеляційному суді рішення про стягнення 1,5 млрд грн на користь «Нафтогазу»

-

«Львівгаз збут» оскаржує в апеляційному суді рішення про стягнення 1,5 млрд грн на користь «Нафтогазу»

Львів«Львівгаз збут» оскаржує в апеляційному суді рішення про стягнення 1,5 млрд грн...

ТОВ «Львівгаз збут» не погоджується з рішенням суду першої інстанції про стягнення 1,5 млрд грн на користь «Нафтогазу», вважаючи його незаконним і необґрунтованим.

Про це повідомили в ТОВ «Львівгаз збут»

Відтак, компанія скористалась правом оскаржити таке рішення і звернулась до Західного апеляційного господарського суду з проханням відмовити у задоволенні позовних вимог у повному обсязі та скасувати рішення Господарського суду Львівської області від 11.01.2022 р.

«Розглянувши подані матеріали апеляційної  скарги, апеляційний суд встановив, що такі відповідають вимогам ст.ст.258-259 ГПК України та є достатніми для відкриття апеляційного провадження», – йдеться в ухвалі Західного апеляційного господарського суду від 28 січня 2022 року.

У зв’язку з відкриттям апеляційного провадження, рішення суду першої інстанції від 11.01.2022 р. законної сили не набрало.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
9.2 ° C
9.2 °
9.2 °
63 %
3.8kmh
91 %
Пн
18 °
Вт
19 °
Ср
23 °
Чт
30 °
Пт
28 °
- Advertisement -