ПодіїВ Україні націоналізують 10 російських суден

В Україні націоналізують 10 російських суден

-

В Україні націоналізують 10 російських суден

ПодіїВ Україні націоналізують 10 російських суден

Прикордонники вивчили належність суден, які опинилися у блокаді через агресію росії. У результаті правоохоронці забезпечили вилучення 8 російських вантажних суден та 2 танкерів, які знаходилися в акваторіях портів Одещини на профілактичних ремонтних роботах.

Встановлено, що для мінімізації обов’язкових платежів до держбюджету України, вартість цих суден була занижена щонайменше у 5 разів, повідомляє Урядовий портал.

Наразі судна передано на зберігання до Адміністрації морських портів України. Екіпажі, серед яких значна кількість громадян росії, перебувають на борту для забезпечення живучості суден.

Матеріали з ініціативою націоналізувати судна на користь нашої держави вже направлено до Одеської обласної військової адміністрації. Відтепер майно країни-агресорки служитиме в інтересах України задля відновлення її економіки.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
чисте небо
11 ° C
11 °
11 °
43 %
4.2kmh
0 %
Вт
11 °
Ср
15 °
Чт
16 °
Пт
16 °
Сб
7 °
- Advertisement -