БізнесАхметов судитиметься з росією щодо компенсації збитків

Ахметов судитиметься з росією щодо компенсації збитків

-

Ахметов судитиметься з росією щодо компенсації збитків

БізнесАхметов судитиметься з росією щодо компенсації збитків

Мільярдер Рінат Ахметов подав позов до Європейського суду з прав людини проти рф щодо компенсації за грубі порушення його прав власності під час неспровокованої воєнної агресії росії проти України.

Про це йдеться у заяві групи SCM, засновником і акціонером якої є Ахметов, пише «Економічна правда».

«Окрім незліченних людських страждань російське вторгнення призвело до масових руйнувань української інфраструктури. Бомбардування російською артилерією металургійного комбінату «Азовсталь» у Маріуполі з метою знищення останнього оплоту українського опору в цьому місті стали для всього міжнародного співтовариства свідоцтвом неповаги з боку росії до норм міжнародного права і прав людини.

Як власник «Азовсталі» та багатьох інших промислових підприємств, які стали ціллю російських збройних сил, що вторглися в Україну, пан Ахметов робить усе можливе для притягнення росії до відповідальності за руйнування, які вона сіє на території України», – йдеться у повідомленні SCM.

Зазначається, що Ахметов подав позов про вжиття термінових забезпечувальних заходів, що запобігатимуть подальшій блокаді, мародерству, перенаправленню потоків і знищенню з боку Росії зернових і сталі, виготовленої підприємствами SCM.

«Пан Ахметов просить суд чітко дати росії зрозуміти, що її дії, які сприяють погіршенню продовольчої кризи, і кроки, що здійснюються з метою нанесення подальших збитків української економіки, недопустимі», – додали в SCM.

З огляду на невідкладність і серйозність ситуації Ахметов попросив надати справі пріоритетний статус.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
помірний дощ
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
97 %
2kmh
100 %
Пт
19 °
Сб
17 °
Нд
15 °
Пн
20 °
Вт
23 °
- Advertisement -