СпецпроектиЕксдепутат Пашинський вийде під заставу і каже, що не...

Ексдепутат Пашинський вийде під заставу і каже, що не ображав український народ і Залужного

-

Ексдепутат Пашинський вийде під заставу і каже, що не ображав український народ і Залужного

СпецпроектиЕксдепутат Пашинський вийде під заставу і каже, що не ображав український народ...

Колишній депутат ВРУ Сергій Пашинський у вівторок, 27 лютого, виходить на волю після вчорашнього рішення Вищого антикорупційного суду про взяття під варту із можливістю внесення застави у сумі 272 мільйони гривень.

Про це повідомив сам Сергій Пашинський на своїй сторінці у ФБ.

Сергій Пашинський: “Тільки що підприємства -члени Національної асоціації підприємств оборонної промисловості National Association of Ukrainian Defense Industries / NAUDI внесли за мене повну заставу. Я вийшов на свободу. Я дуже вдячний за таку колосальну підтримку, але мені водночас дуже соромно, що кошти, які повинні були бути використані для виробництва зброї, використані на заставу для мене по фейкових звинуваченнях. Я відпрацюю кожну копійку і доб’юся повернення цих коштів”.

Водночас Сергій Пашинський повідомив, що його адвокати подали заяву про вчинення злочину з фальсифікації нібито його «розмов».

Нагадаємо, учора, 26 лютого, пабліки поширили аудіозапис розмов начебто Сергія Пашинського, у яких начебто він принижує гідність українського народу, а також ображає Залужного, “Азов”, 3-тю штурмову, також домовляється про корупційне постачання боєприпасів.

 

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
0.3 ° C
0.3 °
0.3 °
99 %
1.3kmh
100 %
Ср
1 °
Чт
0 °
Пт
-1 °
Сб
-11 °
Нд
-19 °
- Advertisement -