Цього року проводять XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Зокрема, спеціальну номінацію організатори конкурсу передбачили для школярів, що проживають за межами України.
Про це повідомила пресслужба Львівська ОВА.
Вже вдруге конкурс направлений на привернення уваги до порушення прав українських дітей, що постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
До участі у Конкурсі запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України, віком до 18 років. Також школярів – громадян України, що постійно або тимчасово проживають за межами України (спеціальна номінація).
Конкурсні роботи виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) на форматі А4, А3.
Конкурсну роботу у відсканованому форматі, JPEG, разом із заявкою слід подати до Організаційного комітету Конкурсу до 20 травня в Google-формі за посиланням.
На конкурс приймають автентичні особисто підготовлені конкурсні роботи учнів та учнівських колективів, пов’язані з загальною тематикою Конкурсу.
Організатори конкурсу: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення разом (основний організатор) з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською асоціацією підтримки творчої молоді.
До оцінювання робіт конкурсантів будуть залучені відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань.
Переможці отримають відзнаки та цінні подарунки.
Протягом 16 років у конкурсі взяло участь понад 115 тисяч конкурсантів. Конкурс став найбільш масової громадською правопросвітницькою ініціативою України. У 2017 році Конкурс визнаний однією з Кращих 100 практик молодіжної роботи в Україні. У 2020 році Конкурс, як проєкт визнаний кращою практикою реалізації громадських ініціатив «ТОП100» (м. Київ). У 2020 та 2023 році переможцем Конкурсу «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці».