ВійнаКордон Польщі на півночі та сході планують зробити непрохідним...

Кордон Польщі на півночі та сході планують зробити непрохідним 20.05.2024 11:30

-

Кордон Польщі на півночі та сході планують зробити непрохідним 20.05.2024 11:30

ВійнаКордон Польщі на півночі та сході планують зробити непрохідним 20.05.2024 11:30

Східний щит включатиме, серед іншого, будівництво бункерів.

Про це повідомило Польське радіо.

Польський кордон має бути непрохідним для ворога. Основна роль фортифікацій побудованих у рамках Східного щита — це стримування. На цьому наголосив заступник міністра національної оборони Цезарій Томчик.

«Програма включатиме, серед іншого, будівництво бункерів на східному кордоні та на півночі, біля кордону з Кенінзберґом. Це підготовка до можливої ​​оборонної операції. Сподіваюся, цього ніколи не буде. План реалізовуватимуть у консультаціях із нашими союзниками, середяких Литва, Латвія та Естонія», — сказав заступник голови Міноборони.

Національну програму стримування та оборони оголосив в неділю, 19 травня, в Кракові прем’єр-міністр Дональд Туск. Десять мільярдів злотих планується спрямувати на посилення протиповітряної оборони, внутрішньої безпеки та кордону. Це стосується будівництва системи укріплень, формування рельєфу та реалізації екологічних рішень.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
-3.7 ° C
-3.7 °
-3.7 °
93 %
3.1kmh
100 %
Вт
-4 °
Ср
-1 °
Чт
0 °
Пт
-1 °
Сб
-3 °
- Advertisement -