Бізнес70% генеруючих спроможностей України були зруйновані цього літа, -...

70% генеруючих спроможностей України були зруйновані цього літа, – Боррель

-

70% генеруючих спроможностей України були зруйновані цього літа, – Боррель

Бізнес70% генеруючих спроможностей України були зруйновані цього літа, - Боррель

Рада міністрів ЄС із закордонних справ проведе віртуальне спілкування з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою, розгляне питання відновлення зруйнованих енергооб’єктів та забезпечення України енергією взимку, а також посилення її системи ППО.

Про це у Брюсселі перед початком зустрічі міністрів закордонних справ країн ЄС сказав високий представник ЄС Жозеп Боррель, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«По Україні ми розглянемо сьогодні два головні питання. Перше – як спробувати уникнути повного руйнування електричної системи. 70% генеруючих спроможностей України були зруйновані цього літа. Взимку це буде набагато важче переносити. Тож я закличу країни-члени надавати більше підтримки у відбудові та підтримці електричних мереж із більшою кількістю електрогенерації», – сказав Боррель.

Другим питанням, за його словами, є забезпечення України достатньою кількістю засобів протиповітряного захисту.

«Після візиту прем’єр-міністра Угорщини Орбана в Київ і відразу після цього – до Путіна в Москву була зруйнована дитяча лікарня…Тож, більше протиповітряної оборони, більше електрогенерації – це два ключові питання, які ми маємо розглянути. Безумовно, ми будемо обговорювати й інші питання, пов’язані з війною проти України, коли вислухаємо міністра (закордонних справ України – ред.) Кулебу», – сказав високий представник ЄС.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
помірний дощ
17.7 ° C
17.7 °
17.7 °
85 %
8.3kmh
100 %
Чт
18 °
Пт
22 °
Сб
22 °
Нд
23 °
Пн
20 °
- Advertisement -