Free Porn
xbporn
Війна Чого Україна може навчити армію США – слухання в...

Чого Україна може навчити армію США – слухання в Конгресі

-

Чого Україна може навчити армію США – слухання в Конгресі

Війна Чого Україна може навчити армію США – слухання в Конгресі

Україна, яка стоїть перед обличчям екзистенційної загрози, втілює інновації у військових технологіях та концепціях із швидкістю, значно більшою за уряд США, вважають учасники слухань в Конгресі.

Повідомив Голос Америки.

Сполучені Штати мають розпочати багаторічні інвестиції в національну безпеку та промислову базу, відкоригувати пріоритети та ефективніше використовувати кошти на національну безпеку, зауважували промовці під час слухань Комітету Палати представників США зі збройних сил 18 вересня.

Очільники Комісії зі стратегії національної оборони відзначали, що також США мають фокусуватись на тому, що таке стримування противника коштує американським платникам податків значно дешевше ніж безпосередня участь у конфлікті.

На слуханнях Комітету Палати представників США зі збройних сил говорили про загрози національній безпеці США, зокрема – від Росії, Китаю, Ірану та Північної Кореї, а також тому, як США мають адаптуватись до цих загроз та реагувати.

“Наш звіт також описує загрози, які надходять від Росії і того, що Володимир Путін може хотіти зробити поза Україною, а також іншими загрозами від лідерів в Ірані, Північній Кореї, які значно посміливішали, від ІДІЛу та його філій, а також інших терористичних груп, які залишаються потужною та зростаючою загрозою, здатною здійснювати широкомасштабні атаки”, – говорить віцеголова Комісії зі стратегії національної оборони Ерік Едельман, цитуючи звіт, підготовлений комісією у липні 2024 року.

Едельман наголошує, що Росія сьогодні проводить найбільшу наземну війну в Європі з 1945 року, але зважаючи на санкції США, міжнародні санкції та експортний контроль, вони це можуть робити тільки через фінансування Китаю, забезпечення Китаєм високоточного обладнання, яке дозволяє російській оборонно-промисловій базі працювати не покладаючи рук.

“Це дає їм змогу нести смерть та руйнацію на цивільне населення України за допомогою ракет, безпілотників, які раніше надавав Іран. Тепер вони надходять з заводу в Росії, побудованого Іраном”, – говорить віцеголова Комісії зі стратегії національної оборони.

Він також наголошує, що Росія отримує від Північної Кореї мільйони патронів. Також він ставить питання про те, що саме ці країни отримують на заміну від Росії та наскільки серйозні загрози це може нести Сполученим Штатам.

За словами Едельмана, Китай міг отримати від Росії інформацію про підводні технології, що може нашкодити традиційній порівняній перевазі США над Китаєм у підводному протистоянні.

“Важко уявити, що якби ми були залучені у конфлікт, наприклад в Індо-тихоокеанському регіоні навколо Тайваню чи Південнокитайському морі, то Північна Корея не спробувала б використати цей момент на Корейському півострові чи Росія не спробувала б зробити щось в Балтиці чи Чорному морі”, – говорить Едельман про необхідність бути готовим до потенційного одночасного протистояння різним противникам.

Голова Комісії зі стратегії національної оборони Джейн Гарман під час слухань зазначила про необхідність стимулювання інновацій та нових технологій, втілення яких зайняло б коротший час ніж це займає зараз та меншу кількість ресурсів. При цьому вона відзначає швидкість, з якою нові технології втілюються на полі бою в Україні.

“Потрібно стимулювати зміни. Україна та Росія впроваджують інновації на полі бою і це займає тижні, а не роки. Я була в Києві минулого тижня, до цього була у квітні і переконалась в цьому на власні очі. Якщо Міністерство оборони не може рухатися з такою ж швидкістю та масштабами, воно програє. Цей комітет має допомогти очільнику Міноборони та його заступнику вирішити цю проблему”, – говорить Джейн Гарман.

У звіті з рекомендаціями йдеться про те, що Комісія зі стратегії національної оборони вважає деякі практики з дослідження та розробки системи закупівель, а також надмірної культури уникнення ризиків застарілими для сучасного стратегічного середовища.

Приклади швидких змін та залучення промислових виробників, як у випадку із Космічними силами, підрозділом оборонних інновацій, управлінням стратегічного капіталу залишаються скоріше винятком ніж правилом, йдеться у звіті.

“Ми не можемо продовжити фінансувати речі, які продемонстрували, що вони не мають такої цінності як нове програмне забезпечення. Просто треба запитати, чого Україна нас може навчити. Україна нас може цьому навчити, зокрема, тому що можна побудувати дрон за 350 доларів. Мій коментар про це – в Пентагоні чашку кави не можна купити за 350 доларів і йдеться про наше майбутнє”, – говорить голова Комісії зі стратегії національної оборони.

Вона наголошує, що деякі з чинних програм Пентагону, сфокусованих суто на обладнанні, варто було б замінити на інші, з більшим залученням сучасних технологій та програмного забезпечення.

Під час слухань доповідачам Комісії зі стратегії національної оборони ставили чимало запитань про те, наскільки успішно озброєння, яке Сполучені Штати передали Україні, використовується українськими збройними силами.

“Це питання обізнаності з проблемою, яку ми зараз маємо. Люди не розуміють, що свобода в Україні поставлена на карту, і що відсіч російській незаконній агресії має вирішальне значення для того, щоб утримати Росію від Європи та що змусило б нас застосувати 5 статтю”, – відповіла Джейн Гарман.

Вона також наголосила, що питання нагляду над американською зброєю, яку США надають Україні, важливе. Водночас вона переконана, що обладнання, яке Україна отримала, має працювати, а українські військові добре навчені його використовувати.

У Комісії зі стратегії національної оборони підкреслюють, що більшість витрат на обладнання, яке США передали в Україну, було зроблено у Сполучених Штатах.

“Якщо ми не надсилаємо своїх військових, то треба переконатись, що те, що вони отримують, працює. Якщо щось не працює, ми не надсилатимемо”, – додає Гарман.

Едельман та Гарман неодноразово наголошували також на тезі, що стримування супротивника менш коштовне для Сполучених Штатів ніж надсилати військових у Східну Європу.

У звіті представники Комісії зі стратегії національної оборони наголошують на важливості союзів та глобальній присутності, вибудовуючи військові, дипломатичні та економічні зв’язки для підтримки стабільності та збереження впливу США в усьому світі.

Коментарі

Останні новини

На Львівщині посадовець військової частини примушував солдатів красти пальне

ДБР повідомило про підозру командиру взводу матеріального забезпечення військової частини з Львівської області, який організував розкрадання пального. Його прибуток...

Суд продовжив запобіжний захід підозрюваному у вбивстві Ірини Фаріон

За клопотанням прокурорів Львівської обласної прокуратури Галицький районний суд міста Львова продовжив запобіжний захід підозрюваному в умисному вбивстві Ірини...

На Львівщині заступник сільського голови вимагав 4 тис. дол. хабаря за землю

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди викрито першого заступника сільського голови однієї із...

Пережити зиму: у Львові відбудеться 5 різних форумів

Форум місцевого самоврядування, який проводять у Львові понад 10 років, цьогоріч масштабувався у цілий Тиждень стійкості українських міст. Про...

Які населені пункти буде перейменовано у Львівській області

Верховна Рада України сьогодні, 19 вересня, перейменувала 327 населених пунктів України.  У Львівській області перейменували: - місто Червоноград на Шептицький; - Червоноградський...

Підрядники вкрали понад 6 млн грн, виділених на відновлення критичної інфраструктури

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом керівникам суб’єктів господарювання. Їм інкримінують заволодіння бюджетними коштами та...

У Гряді Львівської МТГ створять перший сквер

У Гряді Львівської МТГ створять перший сквер. Такий статус збереже у громаді зелений простір з прадавніми деревами, серед яких...

Чого Україна може навчити армію США – слухання в Конгресі

Україна, яка стоїть перед обличчям екзистенційної загрози, втілює інновації у військових технологіях та концепціях із швидкістю, значно більшою за...

Волинська трагедія і вступ України до ЄС: як Сікорський посперечався із Зеленським

Під час останньої зустрічі Радослава Сікорського та Володимира Зеленського в Києві виникла серйозна напруга. Поведінка українського президента дуже здивувала...

Рада дерусифікувала 327 населених пунктів: Червоноград стане Шептицьким

Народні депутати прийняли постанову про перейменування 327 населених пунктів у рамках декомунізації та дерусифікації. Повідомила Українська правда з посиланням на...

Надання притулку: Нідерланди хочуть вийти з-під дії норм ЄС

Уряд Нідерландів у середу, 18 вересня, повідомив Єврокомісію про намір відмовитись від дотримання міграційних правил Європейського Союзу. Про це в Х оголосила міністерка...

У Львові річку Зубру перетворили на каналізацію. Найбрудніше – біля Шувару

Інспекція встановлює факти забруднення річки Зубра. На розгляді Державної екологічної інспекції у Львівській області перебувають численні звернення громадян стосовно...

Садовий запропонував відмовитися від Телеграма

Як би ми не говорили, що Фейсбук чи Інстаграм блокують публікації та обмежують охоплення, але такі небезпечні повідомлення там...

На Львівщині працює найбільша на заході України вітрова електростанція

Нарешті офіційно можу сказати: на Львівщині вже пів року працює найбільша на заході України вітрова електростанція. Повідомив в телеграм Максим...

Телеграм-канал, який поширював інформацію про теракти у Львові, заблоковано

Телеграм-канал, який поширював інформацію про теракти у Львові, заблоковано. На момент блокування аудиторія онлайн-ресурсу налічувала понад 2500 учасників, - про...

Погода у Львові

Lviv
рвані хмари
13 ° C
13 °
13 °
39 %
2.7kmh
58 %
Чт
12 °
Пт
23 °
Сб
23 °
Нд
24 °
Пн
25 °
- Advertisement -