Очільник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров розповів, що навколо області військові будують лінії оборони, аби зробити її “фортецею”. Під час телемарафону він пояснив, що другу лінію вже практично завершили, а третя буде готова в найближчі тижні. Федоров пообіцяв, що у встановлені Генштабом терміни завершиться й побудова оборони міст в регіоні.
Повідомило ZN.UA.
Він також зауважив, що вже побудовані фортифікаційні споруди постійно модернізують.
“Перше завдання те, яке було надано, військовими було виконано в середині літа, — наголосив він. — Наразі ми продовжуємо спільно вже з військовими будувати другу, третю лінії та оборони міст Запорізької області”.
Раніше основним завданням фортифікаційних споруд був захист від КАБів та артилерії, пояснює Федоров. Та сьогодні вже йдеться в тому числі про захист від FPV-дронів, для цього необхідні антидронові сітки.