ВійнаСеред найманців КНДР є перші втрати

Серед найманців КНДР є перші втрати

-

Серед найманців КНДР є перші втрати

ВійнаСеред найманців КНДР є перші втрати

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції за підсумками участі в саміті Європейської політичної спільноти заявив, що серед північнокорейських військових, що воюють на боці РФ на Курщині вже є втрати.

Повідомила Українська правда.

“11 тисяч північнокорейських солдатів на сьогодні присутні на території РФ, в прикордонні з Україною, а саме в Курській області. Частина цих військ вже брала участь в бойових діях проти українських військових, є вже втрати”, – зазначив Зеленський.

Президент уточнив, що є країни, які відреагували на це гучно, є країни, які відреагували тихо і які не відреагували.

“Зараз ми попереджаємо і вважаємо, якщо ми не будемо використовувати політичний тиск і відповідну зброю на РФ, то наступним кроком може бути набагато більше використання північнокорейського контингенту. Тому що Путін завжди дивиться, яка реакція світу. Я вважаю, на сьогодні вона недостатня”, – повідомив Президент.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
9 ° C
9 °
9 °
77 %
1.8kmh
100 %
Пн
8 °
Вт
10 °
Ср
8 °
Чт
10 °
Пт
12 °
- Advertisement -