Учора, 15 лютого, близько 05:50 год. в с. Кимир (Перемишлянська ТГ Львівського району) мешканець с. Вовків (Солонківська ТГ Львівського району) 2001 року народження, керуючи автомобілем «ВАЗ 2108», не впорався з керуванням та наїхав на бетонну основу моста.
Повідомив Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
Внаслідок ДТП два пасажири автомобіля: чоловік 2003 та жінка 2004 року народження загинули на місці події.
Двох пасажирів (чоловіки 1992 та 2006 року народження) з травмами різного ступеня тяжкості госпіталізовано до Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Юрія Липи (м. Винники).
Водій автомобіля «ВАЗ 2108» тілесні ушкодження не отримав та залишив місце події. В подальшому затриманий в порядку ст. 208 КПК України.
Обставини події встановлюються.