Завтра, 26 лютого, о 09:00 годині у Львові відбудеться символічний захід до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. На площі перед Ратушею урочисто піднімуть кримськотатарський прапор, а над містом прозвучить гімн кримськотатарського народу.
Повідомила пресслужба Львівської міської ради.
Символ боротьби за вільний Крим підніматиме кримський татарин, який нині захищає Україну на фронті. Це стане не лише актом пам’яті, а й потужним нагадуванням про незламність кримськотатарського народу та боротьбу за територіальну цілісність України. Під час заходу хвилиною мовчання вшанують пам’ять усіх, хто загинув у боротьбі за Україну.
Додамо, що День кримського спротиву російській окупації відзначається на честь подій 26 лютого 2014 року, коли тисячі кримських татар та українців вийшли на мітинг у Сімферополі, щоб захистити територіальну цілісність України. Це був останній масовий мирний протест на півострові перед тим, як російські військові захопили урядові будівлі та почали анексію.