Центр соціальної підтримки запрошує внутрішньо переміщених українців на форум з працевлаштування «Новий старт», що відбудеться 13 березня у Львівській міській раді. Це унікальна можливість дізнатися про вакансії, отримати корисну інформацію про ринок праці та знайти роботу у великих компаніях.
Повідомила пресслужба Львівської міської ради.
Як пояснює директор Центру соціальної підтримки Володимир Головатий, метою форму є ознайомити внутрішньо переміщених українців з реальними можливостями щодо працевлаштування, які надає місто та ключові роботодавці. А також створити майданчик для прямої комунікації роботодавців та кандидатів.
«Форум має на меті створити стійку екосистему працевлаштування для внутрішньо переміщених осіб. Ми прагнемо не лише допомогти людям знайти роботу, а й інтегрувати їх у економічне життя міста», – каже Володимир Головатий.
У програмі форуму: презентації провідних роботодавців, панельна дискусія за участі координатора Простору допомоги «Мелітополь Саме тут. Львів» Катерини Корнієнко та керівниці львівського центру «ЯМаріуполь» Валентини Бойко на тему «Ринок праці 2025. Питання і відповіді» та ярмарка вакансій – спілкування із роботодавцями, такими як Львівська міська рада, WORK.UA, ОККО, АВРОРА, БЛИЗЕНЬКО, УКРЗАЛІЗНИЦЯ, ВУХО.КОМ, ЧИСТЕНЬКО, БЕРТА, НОВА ПОШТА, ХЛІБПРОМ з можливістю залишити резюме та пройти співбесіду.
Житло, їжа, робота – з такими викликами зіштовхнулись українці, які були змушені покинути свій дім через війну, оскільки вона поділила життя на «до» та «після». Однак є чимало позитивних прикладів серед мешканців прихистків Центру соціальної підтримки. Наприклад, з усіх працездатних мешканців – 73% працевлаштовані. Життя у прихистках дає можливість опанувати для себе щось нове та почати змінювати своє життя на новому місці.
Людмила, мешканка прихистку Центру соціальної підтримки, яка зараз працює адміністратором у мережі супермаркетів, ділиться своїм успішним досвідом працевлаштування.
«Я родом з Луганської області. За освітою – магістр хімічної технології, працювала оператором нафтопереробного заводу весь час, аж до повномасштабного вторгнення. До Львова приїхала в березні 2022 року разом з чоловіком. На початку не працювала, адже за моєю спеціальністю роботу знайти неможливо, а чоловіку майже одразу вдалось знайти роботу за своєю професією – слюсарем у ЛМПК «Львівводоканал». Згодом пройшла двотижневі курси касирів у всіх сферах. Одразу після курсів одна мережа супермаркетів відгукнулась, щоб взяти на роботу учасників курсу без досвіду. На роботу влаштувалась у червні 2022 року касиром. Згодом піднялась по кар’єрній драбині і вже з серпня минулого року працюю адміністратором», – розповідає Людмила, мешканка прихистку Центру соціальної підтримки.
Також своїм досвідом працевлаштування поділилась Сніжана, мешканка модульного містечка, яка зараз працює у «Зеленому Львові» та доглядає за рослинами.
«Я із Запоріжжя. Працювала на різних роботах, але усе життя. На момент повномасштабного вторгнення працювала продавцем у магазині. Приїхала до Львова із сином у вересні 2022 року. Після приїзду вже за два дні знайшла роботу, але пропрацювала на новому місці недовго. Оселившись у модульному містечку, я продовжила пошук роботи. Підтримку з пошуку роботи отримала від соціальних працівників Центру соціальної підтримки Львівської міської ради. Мені сподобалась вакансія озеленювача у структурі ЛКП «Зелений Львів», ДП «Скнилів-парк». Тепер у Залізничному районі весною висаджую квіти і впродовж року доглядаю їх», – розповідає Сніжана, мешканка модульного містечка.
Форум відбудеться 13 березня об 11:00 у Великій сесійній залі (202 каб., 2-й1 поверх) Львівської міської ради.
Реєстрація тут: https://forms.gle/z4muJp8XJcNyqoBfA