ВійнаЩе двоє захисників зі Стрийщини повернулись з полону

Ще двоє захисників зі Стрийщини повернулись з полону

-

Ще двоє захисників зі Стрийщини повернулись з полону

ВійнаЩе двоє захисників зі Стрийщини повернулись з полону

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Це наші воїни:

Степан Грицик із села Тернавка Славської громади. Воїн служив у 24 ОМБр імені Короля Данила. У полоні перебував з листопада 2024 року.

Роман Лутчин зі Стрия. Воїн служив у 24 ОМБр імені Короля Данила. Пробув у полоні 2 місяці.

«Дякуємо за все, що ви зробили для того, щоб наша країна була вільною! Уже на рідній землі! Здоров’я!»,- зазначив Максим Козицький.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
чисте небо
30.2 ° C
30.2 °
30.2 °
42%
0.1m/s
3%
Сб
31 °
Нд
34 °
Пн
35 °
Вт
31 °
Ср
31 °
- Advertisement -