АкцентиПошкодження електричних шаф: Львівсвітло просить мешканців повідомляти поліцію

Пошкодження електричних шаф: Львівсвітло просить мешканців повідомляти поліцію

-

Пошкодження електричних шаф: Львівсвітло просить мешканців повідомляти поліцію

АкцентиПошкодження електричних шаф: Львівсвітло просить мешканців повідомляти поліцію

Як повідомляють у ЛКП «Львівсвітло», у місті почастішали випадки, коли невідомі особи псують і розмальовують шафи керування вуличним освітленням. А це – технічне обладнання, яке є важливою частиною міської інфраструктури — воно відповідає за безперебійну роботу вуличного освітлення та забезпечує безпеку мешканців у темний час доби. Відтак підприємство просить мешканців повідомляти поліцію, коли стали свідками, як хтось нищить електричні шафи.

Так, впродовж квітня-травня цього року працівники ЛКП «Львівсвітло» відновили 112 шаф керування, які були пошкоджені.

«Пошкоджені шафи не лише можуть призвести до перебоїв у роботі освітлення, але й негативно впливають на вигляд міського середовища, створюючи відчуття занедбаності.

Тому, якщо ви стали свідками вандалізму або підозрілих дій біля шаф керування вуличним освітленням — повідомляйте про це поліцію за номером 102», – закликають у ЛКП «Львівсвітло».

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
11.9 ° C
11.9 °
11.9 °
61 %
4.6kmh
100 %
Сб
12 °
Нд
11 °
Пн
7 °
Вт
6 °
Ср
9 °
- Advertisement -