ВійнаНа росії після атаки дронів палає підприємство, що виробляє...

На росії після атаки дронів палає підприємство, що виробляє РЕБ

-

На росії після атаки дронів палає підприємство, що виробляє РЕБ

ВійнаНа росії після атаки дронів палає підприємство, що виробляє РЕБ

У Чувашії підтвердили удар дронів по АТ “ВНДІР”. Підприємство, яке виробляє засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ) для армії рф, призупинило роботу.

Про це повідомив Укрінформ з покликанням на Настоящее время.

“Два БПЛА впали на території АТ “ВНДІР”… Ще по одному безпілотнику впали в полях Чебоксарського та Червоноармійського муніципальних округів – загрози для людей немає”, – цитує видання главу республіки Олега Ніколаєва.

За його даними, постраждалих також немає.

Пізніше Ніколаєв повідомив, що на підприємстві “ВНДІР” у Чебоксарах зупинили виробництво.

“Ухвалене відповідальне рішення про тимчасове зупинення виробництва для безпеки співробітників”, – написав Ніколаєв.

За даними телеграм-каналу Astra, яке опублікувало відео атаки, Акціонерне товариство “ВНДІР-ПРОГРЕС” виробляє для армії рф приймачі “Комета”, які захищають російські дрони від українських засобів РЕБ.

Згідно з інформацією ГУР, перешкодозахищені навігаційні модулі “Комета” використовуються у російських крилатих і балістичних ракетах (3М-14 “Калібр”, Х-69, 9М723 “Іскандер-М”, S8000 “Бандероль”) та БПЛА (Гарпія-А1, Орлан-10, Ласточка-М, Картограф, Форпост, Оріон).

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
9 ° C
9 °
9 °
75 %
3kmh
94 %
Сб
8 °
Нд
8 °
Пн
11 °
Вт
9 °
Ср
7 °
- Advertisement -