8 серпня урочисто відкрили чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Учасників і гостей змагань привітали начальник Львівської ОВА Максим Козицький, заступник Міністра молоді та спорту України Олексій Нікітенко та президент Федерації легкої атлетики України Ольга Саладуха.
Повідомила пресслужба Львівської ОВА.
«Понад 700 спортсменів з усіх куточків нашої держави приїхали на Львівщину, аби позмагатися у головній легкоатлетичній події країни – чемпіонаті України серед дорослих!
Упродовж чотирьох днів на них чекають справжні спортивні баталії у 6 дисциплінах та боротьба за 44 комплекти нагород.
Пишаємося приймати змагання такого масштабу.
Щиро дякую всім, хто тримає український спорт на висоті: спортсменам і тренерам, суддям і організаторам, технічним службам та усім, хто залишається «за кадром», але щодня виконує надважливу роботу.
Бажаю учасниками віри у себе, у свою справу, у державу, у наше військо. Кожен ваш старт – це не лише крок до медалі, це доказ того, що Україна живе, бореться й розвивається, навіть у часи випробувань», — зазначив Максим Козицький.
Серед учасників — легкоатлети не нижче першого розряду та спортсмени з сертифікатом Європейської Атлетики «I RUN CLEAN». Змагання триватимуть до 10 серпня. У межах чемпіонату, 9 серпня, проведуть дитячі демонстраційні забіги на 60 метрів для дітей 2014–2019 років народження.
«Для нас бути співорганізаторами таких подій — це велика відповідальність і водночас гордість.
Особливо приємно, коли змагання проходять на об’єктах, до створення й модернізації яких ми були дотичні безпосередньо», – розповів начальник департаменту молоді, спорту та туризму Львівської ОДА Роман Хім’як.