ВійнаСтефанішина: Україна продовжує переговори зі США щодо ракет Tomahawk

Стефанішина: Україна продовжує переговори зі США щодо ракет Tomahawk

-

Стефанішина: Україна продовжує переговори зі США щодо ракет Tomahawk

ВійнаСтефанішина: Україна продовжує переговори зі США щодо ракет Tomahawk

Посол України в США Ольга Стефанішина заявила, що Київ продовжує переговори з Вашингтоном щодо купівлі ракет «Томагавк» та іншої далекобійної зброї, і оцінила їх перебіг як позитивний.

Про це вона сказала в інтерв’ю програмі Balance of Power на Bloomberg TV, передає Укрінформ.

«Обговорення все ще триває, але у нас є багато делегацій, які працюють над збільшенням доступних фінансових ресурсів для придбання більшої кількості військових можливостей у США», – зазначила Стефанішина.

За її словами, йдеться не лише про «Томагавки», а й про різні типи інших ракет малої та великої дальності. «Можу лише сказати, що це (переговори просуваються – ред.) досить позитивно», – додала дипломатка.

Зазначається, що Україна прагне отримати «Томагавки» та інші ракети великої дальності, які дозволять уражати цілі у глибині російської території. Водночас Трамп заявив, що ці ракети «можуть бути ефективними лише за умови, що США їх запускатимуть, а вони цього не робитимуть».

Коментуючи нещодавні масовані російські атаки на енергетичну інфраструктуру України, Стефанішина наголосила, що це «дуже важкий період для країни».

«Ми наполегливо працюємо над тим, щоб забезпечити Україну більшою кількістю засобів протиповітряної оборони», – сказала вона.

Посол підкреслила, що будь-яка відмова чинити тиск на Росію фактично «дає їй зелене світло для розширення своїх можливостей».

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
чисте небо
10.4 ° C
10.4 °
10.4 °
72 %
3.5kmh
0 %
Пт
9 °
Сб
12 °
Нд
10 °
Пн
11 °
Вт
10 °
- Advertisement -