Увечері 7 грудня на Марсовому полі пластуни зі Львівщини розпочали акцію передачі Вифлеємського Вогню Миру. Першими його отримали родини загиблих захисників.
Повідомила пресслужба Львівської ОВА.
Вогонь традиційно доставляють із Вифлеєму до Відня, а звідки через скаутські організації з рук в руки він поширюється цілим світом.
«Раніше, коли тільки з’явилася ця традиція передавати вогонь, як символ надії, він потрапляв у лікарні, сиротинці, туди, де надії було недостатньо.
Цього разу, як і минулого року, найперше приносимо його сюди, на Поле почесних поховань, до тих, хто сам був світлом», – підкреслила станична станиці Львів Оксана.
Присутні вшанували пам’ять полеглих військових молитвою, а потім запалили лампадки і розклали їх на Полі. Надалі Вифлеємський вогонь мандруватиме у храми, школи, лікарні, реабілітаційні центри з надією, що він справді принесе мир.

