КриміналСцельнікову продовжили арешт без права на заставу

Сцельнікову продовжили арешт без права на заставу

-

Сцельнікову продовжили арешт без права на заставу

КриміналСцельнікову продовжили арешт без права на заставу

Франківський районний суд Львова продовжив запобіжний захід – тримання під вартою терміном на 60 діб – підозрюваному у вбивстві народного депутата та колишнього Голови Верховної Ради Андрія Парубія Михайлу Сцельнікову без альтернативи внесення застави.

Про це повідомив Укрінформ.

Клопотання про такий запобіжний захід було висловлене стороною обвинувачення та підтримане стороною захисту потерпілих. Обвинувачений Сцельніков теж підтримав клопотання прокурора.

Адвокат родини загиблого Юрій Зошій повідомив, що рідні Парубія через цивільний позов до обвинуваченого хочуть отримати від нього 15 млн гривень моральної компенсації.

«Ми еквівалентну суму просимо у 15 млн грн, оскільки виходимо з характеристики особи, яка загинула… Ми обґрунтовували свій розмір цивільного позову тими випадками, які держава передбачила для будь-якої особи, яка загинула на фронті. Ми вважаємо, що він воював за українську незалежність… тому наша сума є ні більша, ні менша, ніж передбачила держава у таких випадках», – зазначив Зошій.

Крім того, сторона захисту потерпілих просить суд заборонити виплату обвинуваченому 50% одноразової грошової допомоги у зв’язку із загибеллю його сина – військовослужбовця Михайла-Віктора Сцельнікова, до постанови вироку в цій справі, а також накласти арешт на ці кошти.

Другу частину цієї допомоги має право отримати мати загиблого Михайла-Віктора Сцельнікова та колишня дружина обвинуваченого Олена Чернінька.

За словами адвоката родини Парубія, оскільки Сцельніков може не виявити бажання скористатися цими коштами, ними можуть скористатися треті особи, зокрема Чернінька, яка у справі фігуруватиме як свідок.

«Відтак Сцельніков може відчужити від себе ті кошти шляхом просто неподання відповідної заяви. І цивільний позов тоді не буде забезпечений», – зауважив Зошій.

Обвинувачений Сцельніков зі свого боку зазначив, що виплата у зв’язку із загибеллю сина йому не потрібна.

Наступне судове засідання відбудеться 27 квітня о 15:00.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
4.8 ° C
4.8 °
4.8 °
93 %
3.8kmh
100 %
Ср
5 °
Чт
10 °
Пт
12 °
Сб
12 °
Нд
14 °
- Advertisement -