ПодіїCOVID-19: В Україні планують впровадити обмеження для в’їзду

COVID-19: В Україні планують впровадити обмеження для в’їзду

-

COVID-19: В Україні планують впровадити обмеження для в’їзду

ПодіїCOVID-19: В Україні планують впровадити обмеження для в’їзду

Міністерство охорони здоров’я пропонує уряду обмежити в’їзд до України, запровадивши умову негативного ПЛР-тесту на COVID-19.

Про це заявив голова МОЗ Максим Степанов 19 березня під час години запитань до уряду у Верховній Раді, передає Радіо Свобода.

«Упевнений, що на найближчому засіданні уряду це питання буде розглянуто, і всі громадяни інших країн, які в’їжджають в Україну, незалежно від рівня захворюваності в їхніх країнах, повинні будуть надати довідку, що не більше ніж за 48 годин вони зробили ПЛР-тест і мають негативний (результат – ред.)», – сказав міністр.

Європейська комісія 17 березня представила проєкт цифрового «зеленого сертифікату», який свідчитиме про те, що громадянин Євросоюзу отримав щеплення від коронавірусу і може безпечно подорожувати країнами блоку.

 

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
8.3 ° C
8.3 °
8.3 °
92 %
4kmh
98 %
Сб
11 °
Нд
11 °
Пн
9 °
Вт
5 °
Ср
8 °
- Advertisement -