ЛьвівОштрафували горе-маму: син пропустив майже 700 уроків без поважної...

Оштрафували горе-маму: син пропустив майже 700 уроків без поважної причини

-

Оштрафували горе-маму: син пропустив майже 700 уроків без поважної причини

ЛьвівОштрафували горе-маму: син пропустив майже 700 уроків без поважної причини

На Львівщині Червоноградський міський суд визнав винною і оштрафував жінку, син якої прогулював шкільні уроки без поважних причин.

Про це йдеться в рішенні суду.

Так, з 1 вересня 2020 року по 26 лютого 2021 року хлопець без поважних причин пропустив у школі 691 урок. На думку суду, це свідчить про те, що мати ухиляється від виконання своїх батьківських обов’язків.

Під час судового засідання жінка визнала свою провину. Її визнали винною у вчиненні адміністративного правопорушення за частиною 2 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тепер матері доведеться сплатити 1700 гривень штрафу.

Через поведінку сина цю жінку і раніше притягували до адміністративної відповідальності — її штрафували через крадіжки хлопця та неправдивий виклик «швидкої».

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
4.8 ° C
4.8 °
4.8 °
98 %
4.4kmh
100 %
Чт
5 °
Пт
3 °
Сб
6 °
Нд
-1 °
Пн
-7 °
- Advertisement -