ПодіїУ Польщі з 15 поверху впав ліфт з двома...

У Польщі з 15 поверху впав ліфт з двома українцями

-

У Польщі з 15 поверху впав ліфт з двома українцями

ПодіїУ Польщі з 15 поверху впав ліфт з двома українцями

У місті Лодзь  (Польща) унаслідок обриву ліфта двоє українців впали з 15 поверху.

Як інформує TVN24, працівники з України фарбували шахту ліфта, перебуваючи на його даху.

Ліфт обірвався, і чоловіки впали з висоти 40 метрів, їх обох госпіталізували. Один з чоловіків перебуває у важкому стані.

Постраждалих врятувало те, що спрацював гальмівний механізм.

Українцям – 41 та 42 роки.

Поліція і прокуратура перевіряють обставини аварії.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
уривчасті хмари
28 ° C
28 °
28 °
41%
3.6m/s
48%
Чт
28 °
Пт
29 °
Сб
30 °
Нд
34 °
Пн
35 °
- Advertisement -