ЛьвівБлизько 200 резервістів та військовозобов'язаних: відбулись Єдині стрілецькі дні

Близько 200 резервістів та військовозобов’язаних: відбулись Єдині стрілецькі дні

-

Близько 200 резервістів та військовозобов’язаних: відбулись Єдині стрілецькі дні

ЛьвівБлизько 200 резервістів та військовозобов'язаних: відбулись Єдині стрілецькі дні

У Львівській області провели Єдині стрілецькі дні. Учасниками стали резервісти та військовозобов’язані підрозділів територіальної оборони. Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Про це повідомив департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Захід відбувся 20 та 27 серпня, а також 17 вересня. Під час стрілецьких днів учасники вдосконалювали та набували навички у стрільбі з автоматичної зброї, тактичної медицини, мінно-вибухової безпеки, тактики ведення бою в різних умовах, знання та розвідувальної підготовки. Підготовку пройшли близько 200 осіб.

Єдині стрілецькі дні відбулись згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації Максима Козицького. До слова, такі заходи відбуваються щоквартально з 2016 року.

До того ж бригада територіальної оборони Львівщини запрошує охочих на контракт в резерві бригади ТРО. Деталі та умови можна дізнатись у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) за вашим місцем реєстрації або за номером телефону : +38 096 080 69 87.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
16.8 ° C
16.8 °
16.8 °
76%
4.4m/s
93%
Пн
22 °
Вт
23 °
Ср
20 °
Чт
17 °
Пт
18 °
- Advertisement -