Події"Слуги" зібрали підписи за відставку Разумкова

“Слуги” зібрали підписи за відставку Разумкова

-

“Слуги” зібрали підписи за відставку Разумкова

Події"Слуги" зібрали підписи за відставку Разумкова

Депутатська фракція “Слуга народу” зібрала більше за необхідні 150 підписів для ініціювання відкликання Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради.

Про це повідомив нардеп від “Слуги народу” Олексій Устенко в коментарі “Інтерфакс-Україна“, пише УП.

Устенко: “На момент мого підписання було вже 160 підписів”.

Збір підписів проходив на виїзному засіданні фракції у суботу в Трускавці.

Довідка.

Пропозиції щодо відкликання спікера можуть вноситися в парламент не менш як третиною народних депутатів від конституційного складу Ради з їхніми підписами.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія розпочав збір підписів за відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова. Пізніше Арахамія подав друге звернення щодо звільнення Разумкова – вже особисто від себе.

Разумков заявив, що “відразу розписав документ на Апарат Верховної Ради”, і вже 30 вересня депутати отримають підписні листи.

Арахамія пояснив, що відставку голови Верховної Ради Дмитра Разумкова ініціював через “маленькі дрібниці, про які соромно говорити” та розходження у думках.

Разумков офіційно запросив народних депутатів фракції “Слуга народу” на зустріч у понеділок, щоб обговорити його роботу на посаді голови парламенту.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
уривчасті хмари
27.6 ° C
27.6 °
27.6 °
45%
3m/s
31%
Вт
27 °
Ср
28 °
Чт
30 °
Пт
30 °
Сб
30 °
- Advertisement -