КриміналЗниклого заступника директора Львівського історичного музею знайшли мертвим

Зниклого заступника директора Львівського історичного музею знайшли мертвим

-

Зниклого заступника директора Львівського історичного музею знайшли мертвим

КриміналЗниклого заступника директора Львівського історичного музею знайшли мертвим

Заступника директора Львівського історичного музею Юрія Сілецького, який у суботу виїхав з дому і не повернувся, знайшли мертвим.

Про це увечері 7 листопада на Facebook повідомила заступниця директора Музею народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького Леся Гарасим.

У пресслужбі поліції Львівщини підтвердили цю інформацію виданню, проте більше деталей надавати поки що відмовилися, зазначивши, що на місці, де знайшли автомобіль та мертвого чоловіка, працюють слідчі, а більше інформації опублікують завтра зранку.

38-річного Юрія Сілецького оголосили в розшук сьогодні, 7 листопада. Напередодні він виїхав приблизно о 13:00 з дому у Винниках у напрямку Тернополя та відтоді не виходив на зв’язок.

Юрій Сілецький закінчив історичний факультет ЛНУ ім. Івана Франка. Працював заступником директора з музейного розвитку у Львівському історичному музеї. У нього залишилися дружина та двоє дітей.

 

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
81 %
3.6kmh
98 %
Пн
15 °
Вт
11 °
Ср
12 °
Чт
12 °
Пт
5 °
- Advertisement -