КриміналУ Львові викрили іноземця, який вербував українок для сексуальної...

У Львові викрили іноземця, який вербував українок для сексуальної експлуатації за кордоном

-

У Львові викрили іноземця, який вербував українок для сексуальної експлуатації за кордоном

КриміналУ Львові викрили іноземця, який вербував українок для сексуальної експлуатації за кордоном

Зловмисника, 35-річного громадянина однієї з країн Західної Європи, викрили співробітники Міграційної поліції спільно з оперативниками Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області та їх колегами з Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Про це повідомила поліція.

Як встановили правоохоронці, іноземець прибув в Україну та завербував п’ятьох молодих жінок віком від 20 до 28 років для їх подальшої сексуальної експлуатації в країні свого проживання у Західній Європі.

Зловмисник переконав українок, що за послуги інтимного характеру вони будуть отримувати від 12 до 15 тисяч євро на місяць, а також будуть забезпечені безкоштовним проживанням, харчуванням та охороною.

7 лютого слідчі Львівського районного управління поліції №1, за процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури повідомили іноземцю про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.149 (Торгівля людьми) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід – тримання під вартою із правом внесення застави.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
помірний дощ
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
97 %
2kmh
100 %
Пт
19 °
Сб
17 °
Нд
15 °
Пн
20 °
Вт
23 °
- Advertisement -