ПодіїНа армію через "Дію" зібрали вже 150 мільйонів

На армію через “Дію” зібрали вже 150 мільйонів

-

На армію через “Дію” зібрали вже 150 мільйонів

ПодіїНа армію через "Дію" зібрали вже 150 мільйонів

Про це віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив у Телеграмі.

За його словами, усі донати йдуть на фонд “Повернись живим”.

“88 квадрокоптерів, 47 тепловізорів, 30 рацій, 30 планшетів та смартфонів для операторів БПЛА та артилеристів відправили з фонду на українську армію за один день на один напрямок. Дякую кожному, хто вже долучився і надіслав гроші через Дію. Впевнений, що можемо зібрати ще більше. Перемога за нами”, – наголосив Федоров.

Як повідомлялося, президент рф володимир путін 24 лютого оголосив війну Україні і розпочав масштабне вторгнення. Російські війська обстрілюють та знищують об’єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
уривчасті хмари
22.9 ° C
22.9 °
22.9 °
68%
1.7m/s
30%
Нд
34 °
Пн
35 °
Вт
32 °
Ср
31 °
Чт
19 °
- Advertisement -