СпецпроектиДПСУ: у Польщі продовжують блокувати кордон з Україною

ДПСУ: у Польщі продовжують блокувати кордон з Україною

-

ДПСУ: у Польщі продовжують блокувати кордон з Україною

СпецпроектиДПСУ: у Польщі продовжують блокувати кордон з Україною

Польські фермери продовжують блокувати шість напрямків на кордоні з Україною, станом на ранок 2450 вантажівок стоять у чергах на території Польщі, повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

Про це повідомило Радіо Свобода. 

Він уточнив, що йдеться про блокування пунктів пропуску «Ягодин», «Устилуг», «Угринів», «Краківець», «Рава-Руська» та «Шегині» – найбільші черги навпроти останніх трьох.

«Поряд з чергами, маємо суттєве зниження кількості перетинів кордону вантажними транспортними засобами за останні дні. Особливо критично це відчувається на напрямку пунктів пропуску «Ягодин» та «Шегині». До прикладу, у пункті «Шегині» вчора кордон перетнули лише 60 вантажівок, «Ягодин» – 70. Фактично польські фермери не пропускають жодну вантажівку, яка слідує через «Ягодин» в Польщу», – розповів Демченко в ефірі національного телемарафону.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
6.7 ° C
6.7 °
6.7 °
79 %
7.9kmh
100 %
Вт
8 °
Ср
12 °
Чт
13 °
Пт
15 °
Сб
11 °
- Advertisement -