Акценти15 тис. доларів - двох депутатів Бібрської міськради затримали...

15 тис. доларів – двох депутатів Бібрської міськради затримали на хабарі

-

15 тис. доларів – двох депутатів Бібрської міськради затримали на хабарі

Акценти15 тис. доларів - двох депутатів Бібрської міськради затримали на хабарі

СБУ ліквідувала корупційну схему та затримала двох депутатів міськради, які вимагали хабарі за вирішення «земельного питання» на Львівщині. Про це повідомили в СБУ.

Мова йде про Голову комісії з питань земельних відносин та архітектури, а також його спільника – члена комісії з економічних питань, фінансів та бюджету органу місцевого самоврядування.

При цьому в повідомленні не названо затриманих, але zaxid.net повідомив, що затриманими є два депутати Бібрської міської ради: голова земельної комісії Андрій Альфавіцький та член комісії з питань фінансів та бюджету Мар’ян Наугольник.

Отже, Служба безпеки зібрала доказову базу на депутатів. Фігурантів підозрюють в організації незаконної схеми надання дозвільних документів на довгострокову оренду землі під будівництво у місцевій ОТГ.

За $ 30 000 США «депутати» гарантували пришвидшений механізм погодження документації, а також не створювати підприємцю штучних перешкод під час ведення господарської діяльності.

Правоохоронці затримали ділків «на гарячому» під час отримання першої частини хабаря – $ 15 000 США.

Наразі затриманим повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Суд обрав їм міру запобіжного заходу – тримання під вартою з правом внесення застави.

Триває слідство для з’ясування усіх обставин та встановлення й інших учасників вказаної протиправної схеми.

Викриття проводили оперативники УСБУ у Львівській області спільно із слідчими Поліція Львівської області за процесуального керівництва Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
чисте небо
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
50 %
3.5kmh
4 %
Нд
26 °
Пн
27 °
Вт
20 °
Ср
12 °
Чт
14 °
- Advertisement -