Упродовж семи місяців цього року російські окупаційні війська продовжували свої намагання знищити об’єкти критичної та цивільної інфраструктури України за допомогою комбінованих атак із застосуванням балістичних, крилатих ракет та безпілотних літальних апаратів (БПЛА).
Зокрема, у Львівській області станом на 31 серпня сигнал «Повітряна тривога» оголошували 147 разів. Загальна тривалість повітряних тривог становила 6 діб 2 години 57 хвилин.
Про це повідомив Департамент з питань цивільного захисту ЛОВА поінформував про події надзвичайного характеру.
За цей період територію Львівщини ворог атакував шістнадцятьма ракетами та БПЛА. У результаті цих ударів пошкоджень зазнали три об’єкти критичної інфраструктури. Загиблих цивільного населення немає. Поранення середньої важкості отримали п’ять осіб.
«Статистика дуже промовиста. Окупанти не полишають спроб знищити українську державу та український народ. Тому, користуючись нагодою, вкотре закликаємо мешканців Львівської області не нехтувати сигналами цивільного захисту та під час оголошення повітряної тривоги укриватися в найближчому сховищі», – наголосив директор департаменту з питань цивільного захисту ЛОВА Ігор Туз. – Також маємо досить сумну статистику по загиблих внаслідок небезпечних подій – отже закликаємо дотримуватися правил безпеки життєдіяльності й у повсякденному житті».
За сім місяців цього року зафіксували 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру об’єктового рівня, 1 надзвичайну ситуацію природного характеру та 324 небезпечних подій в яких загинуло 189 осіб, з них: внаслідок надзвичайної ситуації – 1, у ході ДТП – 108, під час пожежі – 32, на водних об’єктах – 31, 3 особи загинули внаслідок подій на залізниці, 2 – від отруєння чадним газом. 12 осіб загинуло внаслідок нещасних випадків, у тому числі на виробництві.
Також за цей період зафіксували: – 13 випадків укусів змій (загиблих немає, госпіталізовано 13 осіб, у т.ч. 1 дитина); – 1021 пожежу в екосистемах на загальній площі 101,13 га, у тому числі сухої трави, чагарнику, очерету – 97,7 га, торфу – 2,6 га, лісових культур – 0,8 га, стерні – 0,02 га, сміттєзвалища – 0,015 га.