КриміналУ Львівському районі п’яний водій не впорався з керуванням:...

У Львівському районі п’яний водій не впорався з керуванням: автівка перекинулася

-

У Львівському районі п’яний водій не впорався з керуванням: автівка перекинулася

КриміналУ Львівському районі п’яний водій не впорався з керуванням: автівка перекинулася
У Львівському районі поліцейські затримали водія, який у стані алкогольного сп’яніння здійснив ДТП. Внаслідок перекидання автомобіля травмована неповнолітня пасажирка.
Повідомили в поліції Львівської області.
Дорожньо-транспортна пригода сталася 13 жовтня близько 19.00 на автодорозі «Куликів-Сулимів» біля села Гребінці Львівського району.
Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля Peugeot Expert, 24-річний львів’янин, не впорався з керуванням і з’їхав у кювет, де автівка перекинулася.
Внаслідок ДТП пасажирка автомобіля, 16-річна жителька одного з сіл Львівського району, отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована.
Встановлено, що водій керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.
Він затриманий у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, невдовзі суд обере йому запобіжний захід.
За фактом слідчі відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №1 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років.
Правоохоронці встановлюють обставини події.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
14.8 ° C
14.8 °
14.8 °
63 %
1.7kmh
97 %
Пн
21 °
Вт
23 °
Ср
26 °
Чт
26 °
Пт
16 °
- Advertisement -