БізнесУ Львові тривають аварійно-відновлювальні роботи у будинках, які пошкодив...

У Львові тривають аварійно-відновлювальні роботи у будинках, які пошкодив ракетний удар 4 вересня у Львові

-

У Львові тривають аварійно-відновлювальні роботи у будинках, які пошкодив ракетний удар 4 вересня у Львові

БізнесУ Львові тривають аварійно-відновлювальні роботи у будинках, які пошкодив ракетний удар 4...

В будинках встановлюють вікна та накривають покрівлю.

Про це повідомив Еспресо.Захід з посиланням на першого заступника міського голови Андрія Москаленка.

У Франківському районі Львова триває ремонт будинків, які були пошкоджені через російський удар 4 вересня. Так на вулиці Коновальця, 44а стартував ремонт фасаду.

За словами Москаленка, тут завершується монтаж вікон у квартирах мешканців, а також продовжується накриття покрівлі. Крім того, для відновлення балконів встановлюють металеві закладні, на сходових майданчиках встановили вікна. Роботи виконуються за фінансової підтримки АТБ-Маркету.

В будинку, що вул. Кокорудза, 13 встановили нові дахові вікна, накривають покрівлю.

На вулиці Коновальця, 44 триває консервація будівлі.

На вулиці Мельника, 7 розпочали встановлювати віконні конструкції. Протягом тижня буде замінено близько 20 віконних конструкцій. Роботи виконує ПП “Вікнотерм”, а профінансувала виконане меценатка Юлія Городечна.

Нагадаємо, 4 вересня у результаті масованої атаки ракетами та шахедами у Львові пошкоджено десятки будинків, кількість загиблих зросла до семи осіб.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
помірний дощ
17.6 ° C
17.6 °
17.6 °
87 %
2.5kmh
100 %
Вт
18 °
Ср
17 °
Чт
18 °
Пт
20 °
Сб
25 °
- Advertisement -