У Львівській області за 9-й тиждень 2025 року (24.02-02.03.2025) у порівнянні з попереднім тижнем захворюваність на грип та ГРВІ, включно із COVID-19, зросла на 15,5% (на 3 342 випадки).
Повідомив Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України.
За 9-й тиждень 2025 року інтенсивний показник захворюваності у Львівській області перевищив епідемічний поріг у 2,3 раза.
У порівнянні з попереднім тижнем захворюваність серед дітей до 17 років зросла на 8,6%, серед дорослих – на 22,2%.
Основна частка захворюваності дітей на ГРВІ припадає на м. Львів – 5 230 випадків, що становить 45,5% від усіх випадків захворюваності на ГРВІ серед дітей Львівської області.
Найбільша частка хворих у Львівській області відмічається у вікових групах 5-14 років (25,2%) та 30-64 роки (28,9%).
У порівнянні з попереднім тижнем рівень госпіталізації зріс на 47,5% (на 134 випадки). За 9-ий тиждень на стаціонарному лікуванні з приводу ГРВІ, у т. ч. COVID-19, перебували 416 пацієнтів, зокрема 237 дітей (57,0%).
Якщо ви відчуваєте ознаки застуди, залишіться вдома і сконтактуйте зі своїм сімейним лікарем.

