Війна“Да Вінчі” розширили до полку

“Да Вінчі” розширили до полку

-

“Да Вінчі” розширили до полку

Війна“Да Вінчі” розширили до полку

Перший окремий штурмовий батальйон «Да Вінчі» в межах розширення було переформатовано в полк. Про це стало відомо з вечірнього виступу Президента України Володимира Зеленського.

Повідомив Мілітарний.

Розширення підрозділу відбулося 5 квітня 2025 року, ставши п’ятою реорганізацією підрозділу від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Наразі підрозділ здійснює оборонні дії на Покровському напрямку, де постійно стримує натиск російської армії.

Розширення підрозділу відбулося як шляхом поповнення новобранцями, так і залученням засуджених. У період з січня до лютого 2025 року батальйон здійснює активний рекрутинг.

Підрозділ розпочав виконання завдань з оборони України 24 лютого 2022 року та відтоді брав участь у бойових діях на бахмутському, лиманському, куп’янському, запорізькому напрямках, а також у визволенні Харківщини.

Спочатку підрозділ був частиною 67-ї ОМБр ДУК, але згодом став окремим батальйоном, а нині — полком у складі Сухопутних військ Збройних сил України.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
1.3 ° C
1.3 °
1.3 °
86 %
2.5kmh
100 %
Пн
12 °
Вт
13 °
Ср
11 °
Чт
8 °
Пт
8 °
- Advertisement -