БізнесРада підтримала зменшення пенсії прокурорам

Рада підтримала зменшення пенсії прокурорам

-

Рада підтримала зменшення пенсії прокурорам

БізнесРада підтримала зменшення пенсії прокурорам

Верховна Рада з другої спроби ухвалила у першому читанні законопроєкт щодо пенсій прокурорів.

Про це повідомив депутат із фракції «Голос» Ярослав Железняк у Телеграмі, передає Укрінформ.

Законодавча ініціатива № 12278 була підтримана 239 голосами народних депутатів.

Проєкт закону передбачає уніфікацію умов призначення та перерахунку пенсій прокурорам, встановлює загальні правила їх виплати, а також визначає обмеження для отримання пенсій під час перебування на певних посадах.

Зокрема, передбачено, що пенсії за вислугу років прокурорам виплачуватимуться лише після звільнення з посад, які дають право на відповідне пенсійне забезпечення. У разі продовження роботи на таких посадах виплата буде припинятися.

Проєкт також враховує соціальні винятки — пенсії продовжуватимуть виплачуватись особам з інвалідністю I та II груп, учасникам бойових дій та іншим визначеним категоріям.

Кабінету Міністрів буде доручено до грудня 2025 року напрацювати законодавчі пропозиції щодо уніфікації оплати праці прокурорів, у тому числі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
хмарно
-0.6 ° C
-0.6 °
-0.6 °
98 %
5.4kmh
100 %
Чт
1 °
Пт
1 °
Сб
1 °
Нд
-1 °
Пн
-12 °
- Advertisement -