росія завдала повторного за останню добу удару по центру Херсона, знищивши будівлю Херсонської облдержадміністрації. Перша атака, внаслідок якої будівля ОДА зазнала пошкоджень, відбулася вранці.
Про це повідомив міністр оборони України Рустем Умєров.
Загалом минулої ночі росія атакувала Україну, випустивши 103 дрони-камікадзе та балістичну ракету. Мішені — мирні міста та села.
У Прилуках Чернігівської області шість «шахедів» забрали життя цілої родини: матері, її доньки та однорічного немовляти. Їхній чоловік і батько, який працює рятувальником, прибув на виклик і тільки тоді дізнався, що дрон влучив у його власний дім.
У Харкові ворожий дрон влучив у житлову багатоповерхівку. Постраждали щонайменше 17 людей, серед них — четверо дітей.
Атаки також зафіксовані на Донеччині, Одещині, Сумщині, Дніпропетровщині.
“Це не поодинокі випадки — це щоденний терор. Це не війна. Це систематичне знищення українського народу. Геноцид”, – зазначено у повідомленні.