СуспільствоЗробіть апарат ШВЛ власноруч: у публічний доступ відкрили технічну...

Зробіть апарат ШВЛ власноруч: у публічний доступ відкрили технічну документацію для виготовлення апаратів

-

Зробіть апарат ШВЛ власноруч: у публічний доступ відкрили технічну документацію для виготовлення апаратів

СуспільствоЗробіть апарат ШВЛ власноруч: у публічний доступ відкрили технічну документацію для виготовлення...

Відома ірландська компанія Medtronic відкрила публічний доступ до технічної документації для виготовлення апаратів ШВЛ. Про це повідомив міський голова Львова у своєму Телеграм-каналі.

Таким чином, кожен, хто має можливість для такого виробництва, може починати виготовлення апаратів для штучної вентиляції легенів.

Ці апарати потрібні хворим на COVID-19 у важких станах, коли людина не може самостійно дихати. Оскільки конкретно такий тип є мобільним, то користуватись ним можна навіть в домашніх умовах.

«В наших лікарнях сьогодні є 110 апаратів ШВЛ. Але цього може бути не достатньо на все місто. У Львівському концерні Електрон вже почали вивчати документацію. Чекаємо на результат. Якщо у Львові чи Україні є ще підприємства, які можуть перепрофілюватись і почати виготовляти такі апарати – зголошуйтесь», – закликав Андрій Садовий.

Форма для отримання офіційної документації тут: https://bit.ly/2Xikk50

«Мав про це розмову з головним санітарним лікарем Віктором Ляшком. Він, як представник МОЗ, запевняє, що проблем з сертифікацією розробленого апарату не буде», – додав міський голова.

Коментарі

[gs-fb-comments]

Останні новини

Погода у Львові

Lviv
кілька хмар
14.8 ° C
14.8 °
14.8 °
65%
5.4m/s
20%
Ср
22 °
Чт
22 °
Пт
16 °
Сб
22 °
Нд
28 °
- Advertisement -